Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Günümüzde pek çok kişi, evinden çıkmadan para kazanmak için yollar aranmaktadır. Bu yollardan biri de paketleme işleridir. Evde paketleme yaparak para kazanan pek çok kişi bulunmaktadır. Eğer siz de evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları başlıklı yazımıza göz atmalısınız.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Nasıl Bulunur

Eğer evde paketleme yapmak istiyorsanız ve nereden başlayacağınızı araştırıyorsanız, bunun için başvurmanız gereken iki yöntem vardır. Bunlardan biri, İŞKUR üzerinden bulunduğunuz şehre göre arama yapmanız gerekmektedir. Ancak İŞKUR’a iş ilanında bulunan işverenlerin, evde iş seçeneği vermediğini bilmelisiniz. Ancak İŞKUR üzerinden evde paketleme işini şu şekilde alabilmeniz mümkün olabilir:

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

İŞKUR üzerinden iş aramak için, öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Bunun için E-devlet şifreniz ile de giriş yapmanız mümkündür. Eğer E-devlet şifreniz yoksa 2 Türk Lirası karşılığında PTT şubelerinden edinebilirsiniz. İŞKUR sistemine giriş yaptıktan sonra, iş ilanlarına tıklayın ve meslek arama paketleme yazın. Bu işlem, şehrinizde mevcut paketleme işlerini size gösterecektir. İşveren firmalar, iş ilanında iletişim için telefon numaraları da belirtmektedir. Buradan hareketle telefon numaralarını arayarak, paketleme işi için başvurduğunuzu ve bu işi evden yapabileceğinizi belirtebilirsiniz.

Diğer seçenek ise şehrinizde olan şirket ve firmalara bizzat giderek, başvuruda bulunmanızdır. İşyerine gittikten sonra kendinizi güzel bir şekilde tanıtın ve bu işi evden yapmak istediğinizi söyleyin.

Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde paketleme işi veren firmalar konusunda eğer bir firma ile iletişime geçmişseniz ve olumlu bir cevap almışsanız, firma size işi ayrıntılarıyla birlikte anlatacak ve ödemenin de nasıl olacağını, şartlarını size aktaracaktır. Firma, size paketleme işinin yapılacağı ürünleri gerekli araç ve gereçleriyle birlikte teslim eder. Siz de firmanın size anlattığı şekilde, kurallara uyarak paketleme işine başlarsınız. Ancak bu konuda yaptığınız işe dikkat etmeniz gerekmektedir. Evde iş yapmanız, firmaların yaptığınız işi önemsemediği anlamında gelmemektedir. Bu yüzden paketleme işini kaliteli, hızlı ve zamana dikkat ederek yapmanız aranacaktır. Bitirdiğiniz paketleri teslim ise başvurduğunuz firmaya ve size belirtilen koşullara göre değişecektir. Eğer firma sizden her gün ya da iki günde bir paket teslim isteyebilir. Bu teslimatı evinize gelerek alır. Bir diğer seçenek de paketleri size belirtilen yere giderek ilgili kişiye teslim etmenizdir.

Eğer işinizi hızlı ve dikkatli yaparsanız, sizden paket teslimi için verilen süreden daha kısa bir vakitte teslimatı yaparsanız, firmanın size olan güveni zamanla artar ve sürekli sizinle çalışmak isteyebilir. Paketleme işleri veren firmalar, doldurulacak olan paket miktarına göre bir ücret koymaktadır. Bu durum ne kadar fazla paketleme yaparsanız orantılı olarak o kadar fazla para kazanmanıza olanak sağlayacaktır.

Evde ek iş imkanları için, internet sitemizi takip edebilir ya da yorum bölümünden e-posta adresinizi yazarak iş verenlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.